Fototeenused, pildistamine, fotograaf

Valju Aloel

Fotograafiateenused

Sündmuste jäädvustamine

Pidu ja pillid

Jäädvustada saab nii perepäevi, pulmapidu, laulatust, spordivõistlusi kui kõike muud.

Fotograafi esimene töötund maksab 16 eurot, iga järgmine tund 12 eurot. Vähim ajatasu väljakutse puhul on 5 eurot, õhtuti pärast kella 18 ning laupäeval, pühapäeval ja esmaspäeval on vähim tasu 30 eurot. Kohalesõit maksab 0,15€/km, kohalesõidu aeg algusega Otepäält arvestatakse tööaja sisse. Pildistamise hinnale lisandub järeltöötluse hind 1 kuni 2 tundi ühe pildistamise tunni kohta. Töö täpsem hind selgub kõigi asjaolude ja soovide arvestamisel.

Grupifoto ehk ühispilt

Grupifoto

Ka 50 või 100 inimest pole palju, et neid korraga ühele pildile saada. Soovi korral saab fotole lisada teksti, näiteks kuupäeva või kokkutulemise põhjuse või muud, mis kliendi jaoks on tähtis. Grupifotode pildistamise hind on kokkuleppeline ning sõltub kulutatud ajast, pildistatavate hulgast, valmistehtavate fotode suurusest ning kättetoimetamise tähtajast. Täpsem info tel 5087822.

Fotod kodulehe jaoks

Puhkemajas

Pildistamine maksab 12 eurot tund. Vähim tasu 5 eurot, kohalesõit 0,13€/km. Fotode töötlemise tasu on samuti 12 eurot tunnis.

Mida veel saab?

Puhkemajas

Tootefotod, tarbefotod sõidukitest või hoonetest, maastikuvaated, passipiltide pildistamine kodus jne.

Mida ei saa?

Kosmose-, allvee-, aero-, röntgeni- ja infrapunafotot ei saa ma kahjuks teha. Ja metsas loomi pildistada oskab iga pühendunud loodusfotograaf minust paremini.

Head pakkumised

Pildiraam 10x15 cm hind 1.- euro

Pildiraamid Emma
Väga suur valik pildiraame ja väga soodsalt, odavaim raam maksab kõigest 1€